Boże Miłosierdzie

images                    3 kwietnia 2016 Niedziela Bożego Miłosierdzia

JEZU  UFAM TOBIE

Papież Franciszek w książce „Miłosierdzie to imię Boga” napisał, że „Kościół nie jest na świecie po to , by potępiać , lecz by umożliwić spotkanie z tą przenikającą do głębi miłością , jaką jest Boże Miłosierdzie”.

Zgodnie ze słowami Papieża stwarzajmy możliwość spotkania z Miłością Miłosierną. Takie spotkanie możliwe jest tylko poprzez modlitwę. W naszej parafii są  osoby, które ofiarowały  własne cierpienia w intencji  rodaków-kapłanów – misjonarzy.

Prosimy, aby powyższą informację przekazywać dalej , zwłaszcza tym osobom, które nie dotrą  do tego maila.  Z pomocą Bożej łaski znajdą się kolejni parafianie, którzy poświęcą swoje cierpienia za kapłanów. Można zgłosić ten fakt  P. Alicji Bizoń lub  przedstawicielowi grupy misyjnej rozpoczynającej modlitwy  pół godziny przed wieczorną Mszą św.  w każdy drugi piątek miesiąca.

Siostra Faustyna w „Dzienniczku” pisze, że  Jezus udziela wielu łask ze względu na dusze cierpiące i wiele kar oddala ze względu na dusze cierpiące”.

Bóg wybiera kapłana , aby przez niego spotkać się z ludźmi. Szczególnie kapłani potrzebują modlitwy.

O KRÓLU ZWYCIĘZCO BĄDŹ NAM LITOŚCIWY

Serce Maryi tronie miłosierdzia Bożego –módl się za nami