Działania gospodarcze

REMONTY I INWESTYCJE W PARAFII

dsc00017Rozpoczęte w październiku 2014 roku remonty mają swoją kontynuację do dnia dzisiejszego. Można powiedzieć, że wysiłek finansowy parafian jest już w wielu miejscach wyraźnie widoczny. Bez wątpienia malowanie dachu na kościele, wymiana rynien i rur spustowych, remont chodnika wokół Kościoła, remonty w starym budynku plebanii i budynku katechetycznym, remont zakrystii, wygospodarowanie pomieszczeń gospodarczych na dekoracje i środki czystości, wymiana pionów instalacji elektrycznej w budynku katechetycznym i zakrystii, wymiana zabezpieczeń instalacji elektrycznej, monitoring należą do tych zadań, które są realizowane w ramach troski o dobra materialne parafii. Jak wiele już zrobiono można zobaczyć, oglądając prezentację z działań gospodarczych w 2017. Wszystkie te przedsięwzięcia to owoc  życzliwości i ofiarności parafian. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie materialne i modlitewne.

punktnew_icons_07 Działania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

punktDziałania gospodarcze od lutego do czerwc_ 2016r