Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  20.09.2020r.

1. Przypominamy, że wszyscy przebywający w kościele z wyjątkiem sprawujących liturgię muszą mieć maseczki. Na zewnątrz świątyni trzeba zachować dystans 1,5m. Nie dotyczy to rodzin i osób mieszkających wspólnie. Do Komunii św. prosimy najpierw osoby przyjmujące Eucharystię na rękę, a potem do ust. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych zaleceń. Dotyczą one także ślubów i pogrzebów.
    1. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania: dla uczniów szkół ponadpodstawowych w środę, dla uczniów klas VIII w czwartek. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.00, po której odbywają się zajęcia formacyjne.
    2. Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o godz. 17.00. Scholka muzyczna w środę o godzinie 17.00. Oaza młodzieżowa spotkanie w piątek po Mszy Św. wieczornej w salce. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do tych grup formacyjnych.
    3. W związku z odwołaniem tegorocznej Pielgrzymki Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej, niedziela 27 września w naszej diecezji będzie obchodzona jako dzień modlitw w intencji Małżeństw i Rodzin pod hasłem: ,,Eucharystia jest źródłem miłości”.
    4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, do nabycia tygodnik Gość Niedzielny cena 6 zł..

Niech Pan Bóg nam błogosławi,

a Matka Najświętsza otacza płaszczem swojej opieki.

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.