Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

III NIEDZIELA ZWYKŁA 24.01. 2021 r.

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

1. Bóg zapłać o. Romanowi za tygodniową posługę w naszej parafii. Za wygłoszone do nas Słowo Boże i sprawowane Msze św.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 15.30 Msza św. Tych, którzy nie mogą przyjść zapraszamy do modlitwy za pośrednictwem Internetu. W tygodniu transmitujemy Msze św. o godz. 18.00.
  3. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Parafialnego Konkursu Plastycznego pt. Mędrcy ze Wschodu. Nagrodzone prace można oglądać w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej. Nagrody są do odebrania w zakrystii.
  4. W tym roku nie odbyła się tradycyjna kolęda. W przyszłą niedzielę będzie można otrzymać w kościele specjalną modlitwę oraz święconą kredę i kadzidło. Zachęcamy, aby wspólnie pomodlić się w domach i w zastępstwie księdza poświęć mieszkania oraz oznaczyć drzwi swoich domów. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na uzupełnienie wynagrodzenia dla służby kościelnej.
  5. Przypominamy, że Bp Bielsko-Żywiecki udzielił aż do odwołania dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. dla wszystkich wiernych Diecezji i przebywających na terenie Diecezji.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ulicy Nawieśnickiej. W sobotę o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców z ulicy Nowa Wieś 1-49.

Poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła.

Wtorek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

Wszystkim parafianom i gościom

życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.