Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

2 NIEDZIELA ZWYKŁA  20.01.2019r.

Do piątku włącznie trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Dąż do sprawiedliwości”. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chrześcijanach rozsianych po całym świecie, prosząc Boga, aby swoim życiem wcielali pragnienie Chrystusa o Jednym Pasterzu i jednej Owczarni a to zaowocowało zjednoczeniem wszystkich chrześcijan.

Kancelaria parafialna w poniedziałek będzie nieczynna.

Składamy podziękowanie za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ulicy Jawornickiej. W najbliższy sobotę do sprzątania zapraszamy parafian z ulic Jodłowa, Kolorowa, Sosnowa.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek          – wspomnienie obowiązkowe św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Czwartek              –  wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła

Piątek                   – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Sobota                 – wspomnienie obowiązkowe św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie oferuje pomoc w pozyskaniu i wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do projektu ,,Małopolski Tele – Anioł”.
W ramach projektu można uzyskać bezpłatną opaskę, która działa jak telefon komórkowy. Za pomocą jednego przycisku pozwala ona na rozmowę z ratownikiem medycznym, a także bliską osobą. Ta opaska może uratować życie.

Formularze są do odbioru w Ośrodku Pomocy Społecznej w Andrychowie ul. Starowiejska 22b od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00; telefon kontaktowy 33 875 33 00.

W dniach od 21 stycznia do 15 lutego będzie trwał nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na demontaż wyrobów zawierających azbest. Wniosek można złożyć w pokoju 116 w Urzędzie Miasta w Andrychowie.

punkt_kw INTENCJE MSZY ŚWIETYCH

—————————————————————————————————————————————–

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.