Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  17.03.2019r.

Grupa Charytatywna z naszej parafii organizuje zbiórkę żywności suchej i konserwowanej oraz środków czystości dla osób potrzebujących. Zbiórka ta będzie po każdej mszy św. za tydzień (24 marca) i w następną niedzielę (31 marca) w salce katechetycznej.

Tradycyjną ofiarę na kwiaty do „Grobu Pańskiego” składamy do skarbony przy wejściu do kościoła.

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Rozalii Buda. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

Składamy podziękowanie za sprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Wesoła od 16 do końca. Na najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie parafian z os. Wawrzynówka 1-30.

KALENDARZ LITURGICZNY

Wtorek – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

Zapraszamy na przedstawienie „Gość oczekiwany”, które odbędzie się dzisiaj o godz.16.30 w sali WDK w Targanicach i w kolejne dwie niedziele o tej samej porze.

punkt_kw INTENCJE MSZY ŚWIETYCH

—————————————————————————————————————————————–

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.