Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  21.04.2024 R.

1. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 15.30. Msza św. popołudniowa.

2. Panowie z Rady Ekonomicznej zbierają dziś ofiary na ogrodzenie cmentarza od ul. Brzozowej. Podobnie, jak rok temu, prosimy każdą rodzinę o ofiarę w wysokości 200 zł. W niedzielę 28 kwietnia zbiórka na ten cel w kaplicy w Brzezince. Przypominamy, że w tym tygodniu planowane są prace w części A między rzędami 5 i 6 oraz części B między rzędami 3 i 4. Prosimy o usunięcie płytek chodnikowych, aby nowa alejka była wykonana z jednakowej kostki.

3. Bóg zapłać za ofiarę 8594 zł na odbudowę domu przy ul. Wspólnej w Sułkowicach.

4. Rodziny, które chcą jeszcze przyjąć obraz Matki Bożej Różańcowej, Pani Andrychowskiej mogą zapisać się w zakrystii.

5. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.

6. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy.

7. Bierzmowanie młodzieży klas VIII obędzie się 30 kwietnia o godz. 17.00 w parafii Miłosierdzia Bożego w Sułkowicach Łęgu. W związku z tym we wtorek o 19.00 w naszym kościele spotkanie kandydatów i animatorów z wizytatorem dekanalnym ks. Piotrem Liptakiem. Obecność jest obowiązkowa. Próby liturgiczne przed Bierzmowaniem w kościele w Sułkowicach-Łęgu: piątek 26 godz. 19.00, poniedziałek 29 godz. 18.00. Spowiedź dla bierzmowanych i ich świadków w naszym kościele w sobotę 27 kwietnia o 10.00.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Jałowcowej, Jaworowej i Różanej. W sobotę od godz. 08.30 o sprzątanie prosimy parafian z ul. Jagodowej, Łagodnej i Polanka. Dziękujemy także sprzątającym kaplicę w Brzezince.

KALENDARZ LITURGICZNY

Wtorek– uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.

Chrystus zmartwychwstał, Alleluja! Prawdziwe zmartwychwstał, Alleluja!

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

Działania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

Działania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).