Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023 R.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 15.30 Msza św. popołudniowa.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach. Dziękujemy także tym, którzy przygotowali posiłek oraz zadbali, tam gdzie było to konieczne, aby przywieźć i odwieźć kolędników do domu. Bóg zapłać!
  3. W czwartek 02 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 07.00, 09.00 i 18.00. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie świec dla uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii Św. Po wieczornej Mszy św. wszystkich chętnych prosimy o pomoc w rozebraniu szopki.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w I czwartek od 17.00 do 18.00, w I piątek od godz. 16.30 do 18.00. W I czwartek od 17.00 Godzina święta. Odwiedziny chorych w I piątek odbędą się od godz. 08.30. Prosimy zgłosić ich w zakrystii. W I sobotę nabożeństwo maryjne, o godz. 6.30 Różaniec, a po Mszy św. rozważanie tajemnicy różańcowej.
  5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Wiesława Kierczaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca lutego po Mszy św. o godz. 07.00 katecheza dla Róż Różańcowych i spotkanie w salce, a o godz. 11.00 Chrzty i Roczki.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Jagodowej, Łagodnej i Polanka. W sobotę od 08.30 o sprzątanie prosimy parafian z ul. Jawornickiej. Dziękujemy także sprzątającym kaplicę w Brzezince.

KALENDARZ LITURGICZNY

Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

Wojewoda małopolski wydał rozporządzenie w sprawie zapobiegania wysoce zjadliwej grypie paktów. Zostały wprowadzone następujące zalecenia: zakaz utrzymywania drobiu na wolnym powietrzu, nakaz pojenia i karmienia drobiu w zamkniętym pomieszczeniu oraz nakaz wyłożenia mat dezynfekcyjnych przed wejściem do budynków, gdzie utrzymywany jest drób. Pełna treść rozporządzenia znajduje się na stronie internetowej UM w Andrychowie i na tablicach ogłoszeń.

Wszystkim życzymy bożego pokoju i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże.

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

Działania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

Działania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).