Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05. 2022 r.

1. Dziś o godz. 14.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie nabożeństwo majowe i o 15.30 Msza św. popołudniowa.
  2. Dziś także uczniowie kl. IV obchodzą I Rocznicę Komunii św. Bóg zapłać rodzicom za zamówienie Mszy św. oraz sobotnie sprzątanie świątyni.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedzielę o godz. 15.00, a w tygodniu o godz. 17.30. W czasie tych nabożeństw od poniedziałku do środy będziemy modlili się o urodzaje, w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Kręgu biblijnego.
  5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz ze świadkami. Spowiedź w piątek od godz. 15.00.
  6. Dziękujemy firmie rodziny Augustyniak za odnowienie świecznika pod Paschał, nakrycia chrzcielnicy oraz gongu dla ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. W dalszym ciągu poszukujemy osób, które chciałby podjąć się posługi kościelnego w naszej parafii. Można zgłaszać się do ks. Proboszcza.
  9. W sobotę o godz. 08.30 o sprzątanie świątyni prosimy parafian z ul. Orzechowej, Wierzbowej, Pogodnej. Dziękujemy także sprzątającym kaplicę w Brzezince.

KALENDARZ LITURGICZNY

Wtorek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki wiernych.

Czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. W tym dniu szczególnie modlimy się za wszystkie mamy z okazji ich święta.

Znaleziono kartę kredytową informacje w zakrystii.

Burmistrz Andrychowa przypomina, że do 30 czerwca należy złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Można to zrobić drogą elektroniczną lub w formie papierowej w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa UM w Andrychowie.

Wszystkim życzymy bożego pokoju i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże.

Razem z parafią w Czańcu i biurem podróży ORLANDO TRAVEL zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Francji w terminie 10 – 17 września 2022 r. Dokładne informacje są dostępne w zakrystii, na stronie internetowej Parafii.

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

Działania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

Działania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.