Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

33 NIEDZIELA ZWYKŁA  18.11.2018r.

• W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym, przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  • W środę o godz. 19.30 spotkanie Oazy Dorosłych. Zapraszamy także nowe osoby, pragnące pogłębiać swoją wiarę we wspólnocie.
  • W piątki o godz. 17.00 odbywają się spotkania dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby wstąpić w szeregi naszej parafialnej służby ołtarza.
  • W minionym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Mariana ZABOROWSKIEGO. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…
  • Składamy podziękowanie za udział w sprzątaniu kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Beskidzkiej 1- 60. Prosimy o podjęcie tej posługi pozostałych mieszkańców ul. Beskidzkiej.

KALENDARZ LITURGICZNY

Wtorek              –        Św. Rafała KALINOWSKIEGO, prezbitera

Środa                          –        Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Czwartek                   –        Wspomnienie św. Cecylii

Sobota               -        Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung- Lac, prezbitera i Towarzyszy

punkt_kw INTENCJE MSZY ŚWIETYCH

—————————————————————————————————————————————–

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

poradniaKATOLICKA PORADNIA RODZINNA PRZY PARAFII NAWIEDZENIA  NMP W TARGANICACH

Katolicka Poradnia Rodzinna czynna w każdy wtorek po wieczornej Eucharystii. Więcej

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.