Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10. 2022 r.

1. Dziś o godz. 14.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Różaniec i o 15.30 Msza św. popołudniowa.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiamy je w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.00. O prowadzenie modlitwy prosimy: w czwartek – Adoratorki Najdroższej Krwi Chrystusa i w piątek – Młodzież oazową.
  3. W poniedziałek spotkanie Zespołu Charytatywnego o godz. o 19.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek. Okazja do Spowiedzi Św. w czwartek od 17.00 – 18.00 i w piątek od 16.30 – 18.00. W I czwartek Godzina św. o 17.00. W I piątek odwiedziny chorych i starszych parafian od 08.30. Prosimy zgłosić ich w zakrystii.
  5. W piątek spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej o godz. 19.00 na Starej Plebanii.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek na Mszę św. o godz. 18.00. Po Eucharystii spotkanie formacyjne. Natomiast poświęcenie różańców dla uczniów klas III odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.
  7. Msze św. na I półrocze 2023 r. będzie można zamawiać od 10 października. Msze św. od lipca do grudnia 2023 będziemy rezerwować dopiero po Nowym Roku.
  8. W sobotę Sakrament Małżeństwa przyjęli: Edyta i Przemysław. Polećmy ich opiece Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo….
  9. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb + Stanisława Łysonia. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Mariazell, największego sanktuarium maryjnego Austrii, w dniach 21-22 października. Zapisy w zakrystii do 5 października. Szczegóły na stronie internetowej i w gablotce.
  11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Nawieśnickiej. W sobotę o godz. 08.30 o sprzątanie świątyni prosimy parafian z ul. Nowa wieś numery od 1 – 49. Dziękujemy także sprzątającym kaplicę w Brzezince.

KALENDARZ LITURGICZNY

Wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

Środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy.

Piątek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

Wszystkim życzymy bożego pokoju i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże.

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

Działania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

Działania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).