Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

NIEDZIELA 09.05. 2021 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś o godz. 14.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie nabożeństwo majowe i o 15.30 Msza św. popołudniowa.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedzielę o godz. 15.00, a w tygodniu o godz. 17.30. Od poniedziałku do środy będziemy modlili się o urodzaje, a w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W sobotę 15 maja Dzień I Komunii Św. uczniów z Targanic: o godz. 10.30 – kl. 3b, o 12.00 – 3a. W niedzielę I Komunia Św. uczniów z Brzezinki: godz. 11.00 – kl. 3a, 12.30 – kl. 3b. Z powodu ograniczeń sanitarnych w kościele będą mogły przebywać tylko dzieci i ich rodzice. Pozostałych uczestników uroczystości prosimy o pozostanie na zewnątrz kościoła.
  4. Przygotowanie dzieci do I Komunii Św. Uczniowie z Brzezinki: wtorek – kl. 3a, środa – kl. 3b. Targanice: czwartek – kl. 3a, poniedziałek – kl. 3b. Spotkania odbywają się w kościele początek godz. 16.00. Spowiedź Targanice piątek g. 16.00 – 3b, 17.00 – 3a. Brzezinka sobota 14.00 – 3a, 15.00 – 3b.
  5. W niedzielę 16 maja o godz. 17.00 grupa młodzieży z Targanic, a o 19.00 młodzież z Brzezinki, przyjmie z rąk ks. bpa Piotra Gregera Sakrament Bierzmowania. Do kościoła będą mogli wejść tylko kandydaci do Bierzmowania i ich świadkowie. Pozostałych uczestników uroczystości prosimy o pozostanie na zewnątrz kościoła. Próba oraz spowiedź dla tej grupy młodzieży, ich rodziców i świadków: Brzezinka wtorek godz. 19.00, grupa z Targanic środa godz.19.00.
  6. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. + Grzegorza Magiery i + Stanisława Mieszczaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ulicy Jałowcowej, Jaworowej i Różanej. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Parafia Narodzenia NMP w Inwałdzie zaprasza na Nabożeństwa Fatimskie, które odbywają się od maja do października każdego 13 dnia miesiąca. Początek o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie w gablocie. Tam też znajdują się informacje o Narodowym Spisie Powszechnym.

KALENDARZ LITURGICZNY

Piątek – święto św. Macieja Apostoła.

Niedziela – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli

i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.