Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.07.3030R.

1. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a o godz. 15.30 Msza św. transmitowana dla chorych i starszych parafian.
  2. Przypominamy, że wszyscy przebywający w kościele z wyjątkiem sprawujących liturgię muszą mieć maseczki. Natomiast na zewnątrz świątyni trzeba zachować dystans 2 m między sobą (nie dotyczy to rodzin i osób mieszkających wspólnie). Do Komunii św. prosimy najpierw osoby przyjmujące Eucharystię na rękę, a potem te, które pragną przyjąć Pana Jezusa w sposób tradycyjny do ust.
  3. W III piątek miesiąca na Mszy św. będziemy modlili się za zmarłych w minionym roku.
  4. W ubiegłym tygodniu Sakrament Małżeństwa przyjęli Mateusz i Iwona. Polećmy ich opiece Matki Najświętszej. Zdrowaś Maryjo…

5.Burmistrz Andrychowa przypomina o trwającym naborze wniosków o udzielenie dofinansowania na demontaż wyrobów zawierających azbest na 2020 rok z terenu Gminy Andrychów w związku z realizacją programu pn. ,,Usuwanie i utylizacja wyrobów zawierających azbest z obszaru Gminy Andrychów”, w terminie do 15 lipca 2020 r. Wnioski będą realizowane zgodnie z kolejnością ich złożenia i do wysokości środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Gminy Andrychów, przy czym pierwszeństwo mają osoby, które złożyły deklarację uczestnictwa w w/w Programie na rok 2020.Wnioski dotyczące wywozu zdemontowanych przez właścicieli nieruchomości wyrobów zawierających azbest tzw. gruzu nie będą rozpatrywane. Wnioski dostępne są w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie (rynek 15, I piętro, pok. nr 116) oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego. .

1. Za tydzień w III niedzielę miesiąca składka na potrzeby naszej parafii.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Jałowcowej, Jaworowej
    i Różanej. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców
    z ul. Jagodowej, Łagodnej i Polanki.
  3. Od środy 01 lipca obowiązuje wakacyjny porządek odprawiania Mszy św.
    W niedzielę nie ma Eucharystii w kaplicy w Brzezince. W tygodniu Msze św. są odprawiane we wtorki i czwartki (oprócz I czwartku) o godz. 07.00 a w pozostałe dni o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i środy po wieczornej Mszy św. oraz w soboty od godz. 08.30 do 10.00.

Poniedziałek Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Środa  Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Niech Pan Bóg nam błogosławi,

a Matka Najświętsza otacza płaszczem swojej opieki.

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.