Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 12.01. 2020 r.

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w Orszaku Trzech Króli. Radzie Duszpasterskiej za organizację całego orszaku, rodzinie państwa Walczaków za oprawę muzyczną; Łukaszowi Mrzygłód za przewóz grupy muzycznej; Strażakom i Policji za zabezpieczenie orszaku, Kołu Gospodyń za poczęstunek.
  2. W poniedziałek o 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.
  3. W piątek będziemy czcili Miłosierdzie Boże i polecimy na Mszy św. wieczornej wszystkich zmarłych w ostatnim roku.
  4. Od soboty 18 stycznia w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Za tydzień, w III niedzielę miesiąca, składkę przeznaczymy na potrzeby naszej parafii.
  6. Amatorski Zespół Teatralny działający przy naszej parafii serdecznie zaprasza na Jasełka, które odbędą się w dzisiaj o godz. 16.30 w Wiejskim Domu Kultury w Targanicach. Kolejne przedstawienia 19 i 26 stycznia.
  7. Plan Kolędy. Ks. Proboszcz
13 I 08.30 Nawieśnica.
14 I 08.30 Od Pieczarkarni.
15 I 08.30 Nowa wieś cz. II.
16 I 08.30 Bagna.

Ks. Wikary

13 I 08.30 Rysiówka cz. II.
15 I 14.30 Centrum cd. od Beskidzka 42 (ośrodek zdrowia)
18 I 08.30 Od mostu do sklepu Wizan.

Cały plan kolędy jest umieszony w gablocie i na stronie internetowej.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ulicy Nawieśnickiej, w sobotę o sprzątanie prosimy mieszkańców z ulicy Nowa wieś 1 – 49.

Piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata.

Obowiązkowe ubezpieczenie rolników odbierane będzie 14 stycznia tj. wtorek w godzinach od 14.30 – 16.30 w Wiejskim Domu Kultury w sali na I piętrze.

Burmistrz Andrychowa ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie demontażu wyrobów zawierających azbest. Termin do 14 lutego 2020. Wnioski będą realizowane zgodnie z kolejnością ich zgłoszenia. Pierwszeństwo mają osoby, które złożyły deklaracje uczestnictwa w programie na rok 2020. Wnioski są dostępne w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa UM w Andrychowie, Rynek 15, pokój 116 oraz na stronie internetowej urzędu.

Wszystkim parafianom i gościom

życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

—————————————————————————————————————————————–

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.