Ogłoszenia Parafii Nawiedzenia NMP w Targanicach

II NIEDZIELA ADWENTU 05.12. 2021 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 15.30 Msza św.
  2. Dziś i za tydzień Zespół Charytatywny zbiera żywność suchą, długoterminową oraz środki czystości dla osób potrzebujących wsparcia. Zbiórka odbywa się w salce po każdej Mszy św. Również w Domu Katechetycznym Zespół Charytatywny rozprowadza ŚWIECE CARITAS I OPŁATKI. W tygodniu można je otrzymać w zakrystii. Ofiary złożone z tej okazji są przeznaczone na cele parafialne i pomoc charytatywną.
  3. Bóg zapłać mieszkańcom Brzezinki Dolnej za ofiarę 6050 zł. na remont ogrzewania oraz Górnikom za ofiarę 700 zł. złożoną na ten sam cel z okazji Barbórki.
  4. Wszystkich zapraszamy na Roraty, odprawiamy je od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W soboty rano o godz. 07.00.
  5. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Zespołu Charytatywnego, w czwartek po Mszy św. spotkanie dla Adoratorek Najdroższej Krwi Pana Jezusa.
  6. We wtorek przed Roratami modlić się będziemy o trzeźwość w naszej parafii, w piątek w intencji misjonarzy szczególnie tych pochodzących z naszej parafii.
  7. W środę 08 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszej świątyni o godz. 07.00, 09.00 i 18.00. Przed wieczorną Mszą św. o 17.45 poświęcimy medaliki dla uczniów kl. III przygotowujących się do I Komunii św.
  8. W czwartek na wieczorną Mszę św. zapraszamy uczniów kl. VIII, po Eucharystii spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty parafianom z ulicy Nowa Wieś numery 1 – 49. W sobotę o godz. 08.30 o sprzątanie prosimy mieszkańców z ulicy Nowa Wieś numery od 50 do końca. Dziękujemy także sprzątającym kaplicę w Brzezince.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

Wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

Środa – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.

Przesłuchania konkursowe XXIX Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej odbędą się w środę 15 grudnia od godz. 9.00 do . 14.00 w sali WDK w Targanicach.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy na XII Andrychowską Wigilię, która odbędzie się 12 grudnia na Pl. A. Mickiewicza w Andrychowie w godz. od 10.00 do 15.00.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli

i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

———————————————————-

INFORMATOR PARAFIALNY

punktDziałania gospodarcze od czerwca_2016 do grudnia 2017r

Działania gospodarcze od marca do maja 2016

punktDziałania gospodarcze od września 2014r. do lutego 2016r.

Statut Parafialnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Statut Parafialnej Rady do Spraw Ekonomicznych Diecezji Bielsko-Żywieckiej

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

MAŁŻEŃSTWA

Pary narzeczonych mogą drogą elektroniczną rezerwować terminy ślubów, przesyłając na adres mailowy umieszczony na stronie parafialnej swoje dane i proponowany termin zawarcia sakramentu małżeństwa. KONTAKT

(Sakramenty – Sakrament małżeństwa).

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

infoBiblioteka parafialna  czynna w każdą Niedzielę  po pierwszej i drugiej Mszy świętej Więcej.