Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Dziekana Dekanatu Andrychowskiego

przez | Czerwiec 22, 2024

Targanice Zdobywcą Pucharu Przechodniego W Turnieju Piłki Nożnej O Puchar Księdza Dziekana Dekanatu Andrychowskiego.Parafia z Targanic w kategori Lektora młodszego została zwycięzcą 4. Turnieju Dekanalnego Pucharu Piłki Nożnej, zarazem było to 3 zwycięstwo z rzędu co pozwoliło, zatrzymać trofeum w parafii na zawsze. Tradycyjnie, zawody zostały rozegrane na boisku LKS Halniak, w Targanicach. W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział osiem drużyn z kategorii ministranta i lektora młodszego. O Puchar Księdza Dziekana Dekanatu Andrychowskiego rywalizowały drużyny: Parafia Nawiedzenia NMP w Targanicach, Roczyny Św. Urbana, Sułkowice- Łęg Miłosierdzia Boego, Andrychów Św. Maciej, Andrychów Św. Stanisław, Zagórnik Św. Bartłomiej i Łukasz. Dziękujemy, wszystkim za udział w turnieju, oraz dostarczenie wielu pozytywnych emocji.
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Dziekana Dekanatu Andrychowskiego | Facebook