Odpust parafialny i 10-lecie kapłaństwa ks. Sebastiana

przez | 31 maja, 2026

Odpust parafialny i 10-lecie kapłaństwa ks. Sebastiana

W uroczystość Nawiedzenia NMP wspólnota parafialna przeżywała wyjątkowe, podwójne święto. Coroczna uroczystość odpustowa została w tym roku połączona z pięknym jubileuszem 10-lecia święceń kapłańskich wikariusza, ks. Sebastiana Otworowskiego.

Sumę odpustową koncelebrowali: ks. proboszcz Dariusz Mależyna, ks. Adrian Trzopek, a sam jubilat Ks. Sebastian przewodniczył w Mszy Świętej, którą odprawił w intencji wszystkich parafian oraz jako dziękczynienie za dekadę swojej posługi przy ołtarzu Chrystusa. Okolicznościowe kazanie wygłosił zaproszony gość – ks. Adrian Trzopek. Na zakończenie liturgii delegacje złożyły ks. Sebastianowi gorące życzenia i podziękowania za jego codzienną, gorliwą pracę duszpasterską w Targanicach. Całość zwieńczyła tradycyjna, uroczysta procesja wokół świątyni.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę