Wakacyjny tydzień z Oazą młodzieżową

przez | Lipiec 18, 2022

W naszej parafii w dniach od 11 do 16 lipca 2022, odbył się wakacyjny tydzień z Oazą młodzieżową.Spotykaliśmy się każdego dnia, aby wspólnie modlić się i spędzać czas. Animatorzy, przygotowali ciekawy program na każdy dzień.W środę pojechaliśmy na pielgrzymkę do Żabnicy, aby tam po Mszy Św. wyjść na Halę Boraczą. Rozpaliliśmy ognisko, upiekliśmy kiełbaski i oscypki. Następnie zeszliśmy drogą powrotną do autokaru. Udaliśmy się do Węgierskiej Górki, aby podziwiać fort i zjeść pyszne lody. Po drodze zobaczyliśmy najstarszy Kościół w Bielsku – Białej Św. Stanisława BM. Tam Ksiądz Maciej Godzieszka opowiedział nam, ciekawą historię zabytkowego Kościoła. Otrzymaliśmy pamiątkowe kubki. Zrobiliśmy wspólne zdjęcie i podjechaliśmy na wzgórze Trzech Lipek, aby podziwiać panoramę Bielska- Białej. Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas.