W DRODZE NA SDM LIZBONA 2023

przez | Lipiec 23, 2023

W DRODZE NA SDM LIZBONA 2023

Dwoje młodych ludzi z naszej parafii Joanna Walczak,  Adam Wojewodzic, (animatorzy Oazy młodzieżowej i m.in członkowie rady parafialnej ),  wraz z księdzem Sebastianem, udała się na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. Po Mszy Świętej wieczornej  21.07.2023 r. w Kościele NSPJ w Bielsku-Białej wraz z 60 osobowa grupą młodzieży z różnych parafii, wyruszyli w stronę Turynu, aby tam poznać bliżej postać jednego z patronów Światowych dni młodzieży Św. Jana Bosko. Po dwóch dniach modlitwy i zwiedzania udali się w dalszą drogę do San Sebastian, aby stamtąd udać się do Coimbry, gdzie przez tydzień przygotowywać się będą do głównych wydarzeń i spotkania z Papieżem. Poniżej zdjęcia z Turynu. Dalsza część za parę dni. (Zdjęcia z San Sebastian) Pozdrawiamy i pamiętamy w modlitwachKs. Sebastian, Joanna, Adam