V pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej

przez | Październik 18, 2022

18 Października 2022r. Odbyła się V pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej. Dzieci, młodzież i grono pedagogiczne wspólnie modlili się podczas Mszy św. o godz. 10:00. Uczestniczyło 16 szkół: z Targanic, Zakopanego, Kasinki Małej, Śledziejowic, Lubnia, Dobczyc, Radoczy, Stanisławia Dolnego, Zawoi Wicznej, Harbutowic, Łętowni, Myślenic, Krakowa, Cichem, Łostówki i Gaju.Podczas kazania rozważaliśmy czego mógł się nauczyć Jan Paweł II od ludzi, których spotykał na swojej drodze. Zostaliśmy z myślą, aby od innych czerpać wciąż czegoś nowego. Dziękujemy za udział i piękne zaangażowanie podczas liturgii. Całej szkole. Zwłaszcza dyrekcji, Ks. Proboszczowi, opiekunom i dzieciom klas VIII z wychowawcami.