Turniej piłki Nożnej służby Liturgicznej o Puchar Księdza Dziekana

Plan dnia 23.04.2022

9:00 Zgłoszenie zespołu w recepcji (przywozimy kartę uczestnika, karty RODO, legitymacje, wpisowe). Każdy zespół otrzymuje dla zawodnika blankiet na posiłek. ( przewidziany między innymi gulasz, napój, ciasta ).

9;30 Modlitwa pod przewodnictwem Księdza Dziekana na rozpoczęcie turnieju.

9: 45 Rozlosowanie zespołów w Lektorach młodszych ( Trzy grupy po 3 zespoły, najlepszy wychodzi z grupy. Jeden zespół z drugiego miejsca wychodzi z grupy. Decyduje według kolejności (liczba punktów, zdobyte bramki, bilans). Ministranci w jednej grupie zagrają o zwycięstwo)

Czas gry ministranci 2x 10 minut 2 minuty przerwy. Lektor młodszy 2x 10 minut 2 minuty przerwy.

10:00 Rozpoczęcie rozgrywek ( Gramy na boisku Halniaka w Targanicach) boisko duże piłkarskie, podzielone na dwa boiska. Równolegle będziemy rozgrywać dwa mecze. Bramki będą 5 metrowe, sędzia przed rozgrywkami, poda zasady gry.

około 16:00 wręczenie nagród, modlitwa wstępny plan, może ulec zmianie Zaproście rodziców, najbliższych ( będzie można popatrzeć na ciekawą rywalizację)

1. Turniej odbędzie się 23 Kwietnia w sobotę. Start o godzinie 9:00 Modlitwa na
    boisku Halniak Targanice, rozlosowanie zespołów.
  2. Termin zgłaszania drużyny upływa 5 Kwietnia 2022! Po upływie tego czasu nie
    przyjmujemy kolejnych zgłoszeń! Prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą internetową
    na adres mailowy sebastienotworowski@gmail.com . Lub pod numerem telefonu.
  3. Zespoły zgłaszamy w dwóch kategoriach:
    Kategoria Ministrant: 2010 – 2013 (5 klasa SP – 2 klasy SP)
    Kategoria Lektor : 2006 – 2009 (1 klasa ponadpodstawowa – 6 klasa)
  4. Do dnia 5 kwietnia wystarczy wysłać emaila o treści: „Zgłaszam drużynę z parafii
    (nazwa parafii) do udziału w turnieju w kategorii (podać kategorię)”.
  5. Kartę zgłoszeniową, która została wysłana w załączniku należy wypełnić:
    wszystkie pola karty muszą być wypełnione. Kartę przywozimy w dniu turnieju.
  6. Opiekun przywozi komplet deklaracji RODO, które muszą być wypełnione przez
    rodziców. Bez podpisanej deklaracji, zawodnik nie może uczestniczyć w turnieju.
    dokonać połączenia. Zawodnik z roczników ministranta może grać w drużynie
    Lektora; natomiast Lektor nie może grać w drużynie ministranta.
  9. Drużyna zgłaszająca się do udziału w całym turnieju proszona jest o uiszczenie
    opłaty turniejowej w wysokości 200 zł (za jedną kategorię), którą należy wpłacić
    w dniu turnieju,. Jeżeli parafia zgłasza dwie kategorie, wówczas opłata jest 2 x 200 zł
    = 400 zł.
  10. Każdy zawodnik w dniu turnieju musi posiadać ważną legitymację szkolną, bądź
    jakikolwiek dokument, na podstawie którego jesteśmy w stanie stwierdzić tożsamość
    danej osoby. W przypadku braku, zawodnik nie bierze udziału w rozgrywkach.