Spotkanie Opłatkowe

Na zaproszenie Czcicieli Krwi Chrystusa w Makowie Podhalańskim kilka osób z naszej wspólnoty wzięło udział w Spotkaniu Opłatkowym 5-go stycznia 2019 r. W składaniu życzeń i łamaniu się opłatkiem towarzyszyła muzyka i śpiew kolęd w wykonaniu młodzieży z „Polany Makowskiej”. W spotkaniu uczestniczyła siostra Krystyna Kusak ze Zgromadzenia w Częstochowie. Siostra Krystyna podzieliła się wrażeniami z pobytu w Moskwie, gdzie przebywała na zaproszenie Polonii. Odwiedziła rodaków przekazując Im relikwię św. Marii De Mattias. Szybko upłynął czas spotkania przy kolędowaniu i rozmowach.

Dziękujemy za zaproszenie.

Błogosławiona Krew Jezusowa-na wieki błogosławiona!