NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

Na skróty

Ogłoszenia duszpasterskie - Intencje mszalneKancelaria parafialna - Poradnia rodzinnaLiturgia słowa na dziś

PROGRAM WAKACYJNEJ PIELGRZYMKI DO WŁOCH

Dzień 1. 29.07.2018 (niedziela) Wyjazd z Targanic ok. godz. 18:00, przejazd nocny do Włoch.

Dzień 2. 30.07.2018 (poniedziałek) Przyjazd do Padwy i nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego Padewskiego, Msza Św., przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacje, nocleg w okolicy miejscowości Ankony.

Dzień 3.  31.07.2018 (wtorek) Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej Loretańskiej w Loreto, Msza Św., następnie przejazd do Sanktuarium w Manoppello w którym przechowywany jest wizerunek twarzy Chrystusa. Przejazd do Sanktuarium w Lanciano, gdzie podczas odprawiania Mszy św. dokonał się cud: hostia stała się ciałem, a wino przemieniło się w żywą krew. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w San Giovanni Rotondo.

Dzień 4. 1.08.2018 (środa) Śniadanie, spacer po miejscowości San Giovanni Rotondo, zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Łaskawej oraz Bazyliki Św. Ojca Pio, Msza Św., po południu przejazd do pobliskiego Sanktuarium Św. Michała Archanioła w Monte San Angelo, powrót do hotelu obiadokolacja, nocleg w San Giovanni Rotondo.

Dzień 5.  2.08.2018 (czwartek) Śniadanie, przejazd do Pompei i nawiedzenie Sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej, Msza Św., oraz czas na indywidualną modlitwę, następnie przejazd do Neapolu miejsca związanego z cudem Św. Januarego, zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu na obiadokolacja, nocleg w ok. Neapolu.

Dzień 6.  3.08.2018 (piątek) Śniadanie, przejazd do Monte Cassino – nekropolii polskich żołnierzy poległych w bitwie o Monte Cassino w okresie od 11 do 19 maja 1944 roku. Msza Św., następnie zwiedzanie klasztoru Benedyktynów. Przejazd do Rzymu i zwiedzanie jednej z czterech najsłynniejszych bazylik Rzymu: Bazyliki Św. Pawła za Murami, przyjazd do hotelu na obiadokolacje + nocleg w okolice Rzymu.

Dzień 7.  4.08.2018 (sobota) Śniadanie, zwiedzanie Rzymu m.in.: Bazylika Św. Piotra, Bazylika matki Boskiej Śnieżnej Msza Św., Panteon, Plac Hiszpański i Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Bazylika Św. Jana na Lateranie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Cascia.

Dzień 8.  5.08.2018 (niedziela) Śniadanie, przejazd do Cascia gdzie znajduje się Sanktuarium Św. Rity, Msza Św., przejazd do Asyżu i nawiedzenie Bazyliki św. Franciszka, Bazyliki św. Klary oraz Katedry św. Rufina, przejazd do hotelu na obiadokolacje + nocleg w okolicy Rosolina Mare.

Dzień 9.  6.08.2018 (poniedziałek) Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg w Rosolina Mare.

Dzień 10.  7.08.2018 (wtorek) Śniadanie, przejazd do Wenecji, płynięcie promem (ok. 20 – 30 min), zwiedzanie m.in.: Plac Św. Marka, Most Westchnień, Pałac Dożów. Powrót do Polski. W drodze powrotnej przerwa obiadowa w restauracji. Planowany przyjazd do miejscowości Targanice w godzinach rannych następnego dnia (08.08.2018).

 

CENA: 900zł + 300 euro

 

Cena zawiera: – przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja; – 8 noclegów + wyżywienie HB; – dodatkowy obiad w ostatnim dniu; – opieka pilota/przewodnika; – ubezpieczenie (KL, KR, NNI, NWS); – bilety na prom do Wenecji – jedna dziennie kawa / herbata gratis wydawana podczas przerw na parkingu, – opłaty drogowe, parkingi oraz wjazdówki do zwiedzanych miast.

Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo. Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 50euro. Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Szczegółowe informacje, zapisy i zaliczka (200 zł) u ks. wikariusza Bartłomieja Dziedzica (email: bartek.d11@op.pl, tel.785110485)

Stronę odwiedziło: