NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

Na skróty

Ogłoszenia duszpasterskie - Intencje mszalneKancelaria parafialna - Poradnia rodzinnaLiturgia słowa na dziś

Zapraszamy do wzięcia udziału w Orszakowym Challenge’u Kolędowym!
Challenge to jedna z naszych propozycji na świętowanie zbliżającej się Uroczystości Epifanii. Zapraszamy wszystkich, aby całymi rodzinami, w gronie przyjaciół, klasy, szkoły, wspólnoty czy parafii nagrać filmik ze wspólnego kolędowania, a następnie opublikować go w mediach społecznościowych z nominowaniem kolejnych osób do wyzwania. Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem – LINK
Zapraszamy także do obejrzenia naszego filmiku promującego wspólne kolędowanie w gronie rodzinnym: LINK

#KOLEDUJMYRAZEM

Akcja Orszakowy Challenge Kolędowy spotkała się z wielkim entuzjazmem w Łodzi. Abp Grzegorz Ryś sam zaśpiewał kolędę przebrany w strój góralski i z gitarą w ręku zachęcił kolejne osoby do włączenia się w projekt.
Cieszymy się bardzo, że kolejna akcja Orszaku Trzech Króli tak żywiołowo została podjęta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do Orszakowego Streamingu, który w formie online pozwoli uczestniczyć w Orszaku Trzech Króli w Warszawie. W streamingu będzie można zobaczyć część Orszaku na żywo oraz reportaże z przygotowań do Orszaku, z Orszaków w innych krajach, a także sceny Orszakowe odegrane w teatrze.

LINK DO STREAMINGU

Miło nam poinformować, że ruszyło głosowanie na filmiki biorące udział w Konkursie Kolędowym pt. „Jemu wdzięcznie przygrywajcie”. 

Trzy filmiki, które zdobędą największą liczbę głosów zostaną dwukrotnie pokazane na antenie TVP1 podczas programu o Orszaku Trzech Króli 2021. Zdobywca pierwszego miejsca dostanie nagrodę w postaci sprzętu komputerowego o wartości 3 tys. zł. Na pozostałych laureatów konkursu również czekają nagrody.
Zapraszamy do głosowania: LINK

Wystartował nowy portal www.koledy.eu, który gromadzi kolędy w różnych językach. Na dobry początek w możemy zobaczyć teksty kolęd w 9 językach, ale w planach mamy także umieszczanie nut, ciekawostek i linków do linii melodycznej.

Ruszył nowy portal www.mistrzostwa.edu.pl który proponuje ciekawe uzupełnienie do szkolnych propozycji edukacyjnych. Poszukiwanie piękna i tworzenie tego piękna może stać się wspaniałą przygodą, do której zapraszamy dzieci z klas 1-6. Wśród różnych propozycji możemy tam znaleźć Mistrzostwa Recytatorskie, Czytelnicze, Czytania Na Głos, Gawędy, Interpretacji Obrazów czy Plastyczne. Zapraszamy do odwiedzin; www.mistrzostwa.edu.pl

W pierwszej edycji wzięło udział 500 dzieci z 60 szkół w Polsce.

Fundacja Orszak Trzech Króli podejmuje wiele działań kulturotwórczych. Prosimy o wsparcie finansowe, które pozwoli nam kontynuować naszą działalność.

http://orszak.org/darowizny/wplaty-i-dotacje


PARTNERZY ORSZAKU TRZECH KRÓLI 2021:

Partnerzy Główni Orszaku Trzech Króli 2021 r.: KGHM Polska Miedź SUEMPOL
Partnerzy Orszaku Trzech Króli 2021 r.: ARCUS Instytut Monitorowania Mediów IMM Mera-Pnefal OPTeam 
Partnerzy Konkursowi Orszaku Trzech Króli 2021 r.: Mazurskie Miody Pytaki Teatr Capitol

Fundacja Orszak Trzech Króli
Bysławska 84
04-993 Warszawa

Stronę odwiedziło: