o. Bartłomiej Kurzyniec
Filmik przedstawia przygotowujące się dzieci do Eucharystii oraz pozdrowienia Ojca Bartłomieja.

Najmłodsi parafianie u babci Kapitoliny i u Odety, śpiewały ,,Jezus przechadza się wśród nas” .

o. Bartłomiej Kurzyniec: ,,Na odpust Nawiedzenia Matki Bożej w Targanicach, życzę wam ks. Proboszczu Dariuszu, Ks. Wikariuszu Sebastianie i Wam Bracia i Siostry, Dzieci i Młodzieży z mojej rodzinnej parafii Targanice, by Matka w ikonie Nawiedzenia była przykładem i wzorem naszych nawiedzeń i spotkań z drugim człowiekiem. Byśmy jak Ona nieśli Jezusa w życie drugiego człowieka, stwarzali religijne przeżycie i wnosili nowość. Duchowo nawiedzam mój i wasz kościół w dniu odpustu i razem z Wami przyjmuję Dary Ducha Świętego na Zielone Świątki”

Ojciec Bartłomiej wyraża wdzięczność za jubileuszowe ofiary, dzięki którym zakupiono działkę dla kulawej rodziny a w porze suchej, będą budować dom. ”Przyjmijcie naszą wdzięczność i Boże wynagrodzenie”

Ojciec serdecznie pozdrawia i błogosławi parafian: ,, Do następnego spotkania na stornie internetowej i w Targanicach za dwa lata. Jak Bóg da”